Skip to content

Dofinansowania dla fotowoltaiki

Dowiedz się, z jakiego dofinansowania do inwestycji możesz skorzystać

Nabór 25 styczeń do 23 luty 2024r.
Dofinansowanie dla gospodarstwa (2)
Od 25 stycznia 2024 r. rozpoczyna się nabór na dofinansowanie dla rolników w programie uruchamianym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR). W ramach programu, wnioskodawca może uzyskać zwrot kosztów finansowania w wysokości do 65% kosztów kwalifikowanych, maksymalnie 200 tys. zł, na zakup instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii.

W ramach współpracy oferujemy kompleksową obsługę: 

Wycena
Wycena

Nasi specjaliści przygotują wycenę instalacji, zgodnie z zapotrzebowaniem energetycznym gospodarstwa.

Projekt PV
Projekt PV

Stworzymy projekt Twojej instalacji fotowoltaicznej oraz magazynu energii zgodnie z wytycznymi ARiMR

Złożenie wniosku
Złożenie wniosku

Skompletujemy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do złożenia wniosku.

Wykonanie instalacji
Wykonanie instalacji

Po przyznaniu dofinansowania rozpoczynamy budowę Twojej instalacji.

Efektywność modułów powyżej 21%
Aby otrzymać dotację w programie ARiMR, należy wybudować instalację fotowoltaiczną o maksymalnej mocy 50 kW wraz z magazynem energii.

W naszej ofercie znajdują się moduły fotowoltaiczne o sprawności powyżej 21%, które gwarantują wnioskodawcy 3 pkt. w programie o dofinansowanie. Po przeprowadzonym audycie energetycznym, zaproponujemy moduły o odpowiedniej mocy, aby w pełni zapewniły zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa rolnego, zgodnie z wytycznymi zaprezentowanymi przez ARiMR.

 

Do instalacji fotowoltaicznej dobierzemy odpowiedni magazyn energii, według przelicznika opublikowanego przez ARiMR. Gwarancja producenta na magazyn energii wynosi 10 lat!

 

Dla rolników biorących udział w programie o dofinansowanie, świadczymy dodatkowe usługi w zakresie zakupu i montażu pompy ciepła. Po więcej informacji prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza ofertowego lub drogą telefoniczną 537 37 31 37

Skontaktuj się z doradcą i otrzymaj wycenę

Skontaktuj się z nami

Dofinansowanie do fotowoltaiki – jakie formy finansowania fotowoltaiki są dostępne?

Rozpoczynając inwestycję w fotowoltaikę mamy możliwość wykorzystania aktualnie obowiązujących programów dofinansowania dla domów oraz dofinansowania dla firm. Są to  m.in. programy rządowe, dofinansowania lokalne, pożyczki, które są udzielane na preferencyjnych warunkach bądź też obowiązujące ulgi podatkowe. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach współfinansowania inwestycji w panele fotowoltaiczne? Dla naszych klientów doradzamy, z którego z programów warto skorzystać, następnie dopełniamy wszelkich formalności w pozyskaniu dotacji. 

Sprawdź, jak dzięki wsparciu programów dofinansowania inwestycji związanych z odnawialnymi źródłami energii możesz rozpocząć inwestycję na maksymalnie korzystnych warunkach. 

dof dla domu
Dofinansowania do fotowoltaiki
image00002
QQQ

Skorzystaj z dofinansowania na instalację fotowoltaiczną dla domu 

do fla firm
RS
awsedrtfgyhu
DCIM100MEDIADJI_0437.JPG

Skorzystaj z dofinansowania na instalację fotowoltaiczną dla firmy 

Darmowa wycena i projekt instalacji fotowoltaicznej