Oferty pracy

Fotowoltaika dla domu, dla firmy, dla gospodarstwa.

Fabryka Energii to lider branży instalacji fotowoltaicznych. Wykonujemy kompleksowo instalacje pv na dachach domów, budynków gospodarczych i przemysłowych oraz na gruncie. Doradzamy naszym Klientom na każdym etapie realizacji instalacji fotowoltaicznej, pomagamy w pozyskaniu dofinansowania z dostępnych programów wsparcia inwestycji OZE, a także zgłoszeniu instalacji do Operatora Systemu Dystrybucyjnego.

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska:

Monter instalacji fotowoltaicznych

aktualne

Zakres zadań:

  • montaż dachowych i naziemnych instalacji fotowoltaicznych

Wymagania:

  • uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 1m,
  • dyspozycyjność do pracy na terenie województwa zachodniopomorskiego,
  • posiadanie uprawnień SEP,
  • prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia zawodowe i produktowe,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • młody, zgrany zespół i fajną atmosferę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy,
  • dowolną formę zatrudnienia.
CV wraz z klauzulą RODO, prosimy składać na adres biurowy: biuro@fabryka-energii.eu

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Pracownik biurowo-handlowy (1/2 etatu)

aktualne

  • Umawianie spotkań z klientami;
  • Obsługa klienta;
  • Drobne prace administracyjno-biurowe;
  • Realizacja przyjętej strategii sprzedażowej firmy;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Raportowanie bieżących wyników pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży / bezpośredniej pracy z klientem;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientem;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność w działaniu;
  • Zaangażowanie, otwartość;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Biegła znajomość języka polskiego.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w centrum Szczecina w wymiarze ½ etatu (20h tygodniowo);
  • Pracę w fajnym, młodym zespole i swobodną atmosferę;
  • Bezpłatne szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
  • Wsparcie merytoryczne i biznesowe;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Elastyczność w zakresie formy zatrudnienia;
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).

Mile widziani studenci.

Zastępca kierownika działu technicznego

aktualne

  • koordynowanie prac ekip instalatorskich,
  • nadzór nad harmonogramem instalacji,
  • drobne prace administracyjno-biurowe,
  • tworzenie schematów instalacji,
  • współpraca z dostawcami,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe/ w trakcie studiów,
  • znajomość programu AutoCAD,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • samodzielność w działaniu,
  • skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym, zgranym zespole i fajną atmosferę,

    CV wraz z klauzulą RODO, prosimy składać na adres biurowy: biuro@fabryka-energii.eu