Oferty pracy

Fotowoltaika dla domu, dla firmy, dla gospodarstwa.

Dołącz do naszego zespołu!  Jesteś uczniem lub studentem? Szukasz płatnych praktyk lub stażu?

Pracując u nas zdobędziesz praktyczne umiejętności, które wykorzystasz
w przyszłym zawodzie. Oferujemy staże w działach:

  • dział techniczny
  • dział administracji
Dołącz do profesjonalistów branży fotowoltaicznej i zdobywaj cenne doświadczenie w firmie z długoletnim stażem! Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@fabryka-energii.eu z tytułem „PRAKTYKI”.
fabryka-energii-handlowcy

Fabryka Energii to lider branży instalacji fotowoltaicznych. Wykonujemy kompleksowo instalacje pv na dachach domów, budynków gospodarczych i przemysłowych oraz na gruncie. Doradzamy naszym Klientom na każdym etapie realizacji instalacji fotowoltaicznej, pomagamy w pozyskaniu dofinansowania z dostępnych programów   wsparcia inwestycji OZE, a także zgłoszeniu instalacji do Operatora Systemu Dystrybucyjnego.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik działu technicznego

Zakres zadań:

  • Tworzenie schematów instalacji elektrycznych;

  • Nadzór nad harmonogramem instalacji;
  • Tworzenie wycen;
  • Współpraca z dostawcami;

Wymagania:

  • Znajomość programu AutoCAD lub innego programu do projektowania;

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;

Oferujemy:

  • Dowolną forma zatrudnienia (umowa o pracę, B2B itp.);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia (od 8000 zł brutto);
  • Pracę stacjonarną w centrum Szczecina;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • Szkolenia wewnętrzne;
  • Lektorat z języka obcego;
Mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej.

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest VH Polska Management sp. z o.o. VH Polska sp. k. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Al. Wojska Polskiego 8, 70-471 Szczecin. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych z którym można się skontaktować za pośrednictwem wiadomości e-mail: iod@fabryka-energii.eu Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych dostępne są pod adresem: https://fabryka-energii.eu/dane-osobowe/
Doradca Klienta – lokalizacje do wyboru: Szczecin/ Poznań/Zielona Góra/Wrocław

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Aktywne pozyskiwanie klientów (biznesowych i indywidualnych)
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Opieka nad klientem w trakcie procesu sprzedażowego
  • Aktywne korzystanie z udostępnionych baz danych
  • Spotkania z klientem w jego lokalizacji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Idealny kandydat posiada:

  • Doświadczenia w sprzedaży / bezpośredniej pracy z klientem
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji z klientem
  • Dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu
  • Przedsiębiorczości
  • Chęci ciągłego rozwoju
  • Zaangażowania i otwartości
  • Czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny – wizyty u Klientów będą kluczową częścią Twojego działania
  • Znajomość pakietu MS Office

W zamian oferujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym (1 dzień w miesiącu w biurze w Szczecinie)
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności (podstawa + prowizja);
  • Elastyczność w zakresie formy zatrudnienia;
  • Pracę w fajnym, młodym zespole i swobodną atmosferę;
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
  • Wsparcie merytoryczne i biznesowe;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy z kartą paliwową, materiały marketingowe).

Monter instalacji fotowoltaicznych

  • montaż dachowych i naziemnych instalacji fotowoltaicznych

Wymagania:

  • uprawnienia do pracy na wysokości powyżej 1m,
  • dyspozycyjność do pracy na terenie województwa zachodniopomorskiego,
  • posiadanie uprawnień SEP,
  • prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia zawodowe i produktowe,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • młody, zgrany zespół i fajną atmosferę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy,
  • dowolną formę zatrudnienia.