Tylko teraz!
Audyt instalacji elektrycznej GRATIS

Audyt gratis

Instalację fotowoltaiczną zamawiasz Ty – darmowy audyt energetyczny przeprowadzamy my!

Każdy klient, który w czerwcu podpisze z nami umowę na realizację instalacji fotowoltaicznej otrzyma od nas audyt swojej instalacji elektrycznej gratis!

Zakres audytu elektrycznego obejmuje sprawdzenie uziemienia gniazd elektrycznych, uziemienia instalacji elektrycznej, poprawności doboru zabezpieczeń instalacji elektrycznej oraz wykonanie testu zabezpieczeń różnicowo-prądowych i opis obwodów/ szafki rozdzielczej.

Krok 1

Skontaktuj się z doradcą za pomocą formularza kontaktowego, podaj parametry potrzebne nam do pierwszej weryfikacji możliwości instalacji. Wkrótce otrzymasz kontakt zwrotny.

Krok 2

Po wcześniejszym ustaleniu terminu nasi specjaliści bezpłatnie dokonają oceny możliwości montażowych – przez wizytę osobistą lub rozpoznanie z wykorzystaniem technologii komunikacji zdalnej, w zależności od Twoich preferencji.

Krok 3

Otrzymasz od nas wycenę realizacji uwzględniającą wiosenną promocję i kwoty dostępnych dofinansowań i ulg.

Krok 4

Podpisujemy umowę oraz umawiamy się na przeprowadzenie audytu Twojej instalacji elektrycznej oraz montaż instalacji fotowoltaicznej.

Tak, interesuje mnie instalacja fotowoltaiczna!

Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź ile zaoszczędzisz z fotowoltaiką od Fabryki Energii. Nasz Doradca skontaktuje się z Tobą.